VSAB1365-4R7M
DigiKeys varenummer
4044-VSAB1365-4R7MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSAB1365-4R7MCT-ND - Afskåret tape (CT)
4044-VSAB1365-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VSAB1365-4R7M
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 15A 8.6 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
4.7 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 15 A 8,6mOhm maks. 2-SMD
EDA/CAD-modeller
VSAB1365-4R7M Modeller
DC-modstand (DCR)
8,6mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1365
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,530" L x 0,496" B (13,45mm x 12,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,248" (6,30mm)
Strøm - Mætning (Isat)
13,5A