VSAB1365-220M
DigiKeys varenummer
4044-VSAB1365-220MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSAB1365-220MCT-ND - Afskåret tape (CT)
4044-VSAB1365-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VSAB1365-220M
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 7A 39.5 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 7 A 39,5mOhm maks. 2-SMD
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VSAB1365-220M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
39,5mOhm maks.
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Formstøbt
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
2-SMD
Induktans
Leverandørs enhedspakning
1365
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,530" L x 0,496" B (13,45mm x 12,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,248" (6,30mm)
Strøm - Mætning (Isat)
6,4A