VPAB3822-2R2M
DigiKeys varenummer
4044-VPAB3822-2R2M-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPAB3822-2R2M
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 126A 0.335 MOHM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 126 A 0,335mOhm maks. 2-SMD Stærk strøm hulmontering, støbestrømsspole
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
0,335mOhm maks.
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Formstøbt
Funktioner
Stærk strøm hulmontering, støbestrømsspole
Materiale - Kerne
Monteringstype
Hulmontering
Induktans
Pakke/hus
2-SMD
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
1,506" L x 0,866" B (38,25mm x 22,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
1,506" (38,25mm)
Strøm - Mætning (Isat)
190A