CSAB1770-100M
DigiKeys varenummer
4044-CSAB1770-100MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-CSAB1770-100MCT-ND - Afskåret tape (CT)
4044-CSAB1770-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CSAB1770-100M
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 14.9A 11.2 MOHM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 14.9 A 11,2mOhm maks. 2-SMD Støbte induktorer, støbte effektinduktorer
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CSAB1770-100M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
11,2mOhm maks.
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Formstøbt
Funktioner
Støbte induktorer, støbte effektinduktorer
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
2-SMD
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,701" L x 0,669" B (17,80mm x 17,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,283" (7,20mm)
Strøm - Mætning (Isat)
18A