CPD1715F-100M
DigiKeys varenummer
4044-CPD1715F-100M-ND
Producenter
Producentens varenummer
CPD1715F-100M
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 17A 8.8 MOHM TH
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 17 A 8,8mOhm maks. Lodret, 4 pc-ben Lavt tab, blød mætning
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CPD1715F-100M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
8,8mOhm maks.
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Funktioner
Lavt tab, blød mætning
Materiale - Kerne
Monteringstype
Hulmontering
Induktans
Pakke/hus
Lodret, 4 pc-ben
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,591" B (17,50mm x 15,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,760" (19,30mm)
Strøm - Mætning (Isat)
29A