3239-22-1-0500-008-1-TS
DigiKeys varenummer
CN104A-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3239-22-1-0500-008-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG ORN 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Orange 3000V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,081" (2,06mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,025" (0,63mm)
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
3000V
Kabeltype
Driftstemperatur
-50°C – 150°C