3239-22-1-0500-008-1-TS
DigiKeys varenummer
CN104A-250-ND
Producenter
Producentens varenummer
3239-22-1-0500-008-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG ORN 250'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Orange 3000V 250,0' (76,2m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,081" (2,06mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,025" (0,63mm)
Emballage
Spole
Længde
250,0' (76,2m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
3000V
Kabeltype
Driftstemperatur
-50°C – 150°C