3135-22-1-0500-008-1-TS
DigiKeys varenummer
CN102A-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3135-22-1-0500-008-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG ORN 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Orange 600V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,091" (2,31mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,030" (0,76mm)
Emballage
Spole
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C