3132-24-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
CN119G-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-24-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 500'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Grøn 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,057" (1,45mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Flere ressourcer
På lager: 11
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 500'
På lager: 75
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE
På lager: 49047
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
På lager: 8202
HOOK-UP STRND 24AWG RED 500'
På lager: 55
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 500'
På lager: 22
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 50'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 25'