3132-22-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
CN100G-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 22/0,0055" Grøn 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
22/0,0055"
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 2
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG GRN FOOT
På lager: 400
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 50'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'