3132-18-1-2000-001-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2671-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-18-1-2000-001-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 10'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd Solid Sort 300V 10,00' (3,05m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,071" (1,80mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
Solid
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V GRN 10'
På lager: 9
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V WHT 10'
På lager: 25
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V RED 10'
På lager: 0
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 18AWG BLACK
På lager: 4000
HOOK-UP SOLID 18AWG BLK 100'
På lager: 13
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 5'
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 25'
På lager: 5
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 50'