3132-18-1-2000-001-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2671-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-18-1-2000-001-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 18AWG BLK 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd Solid Sort 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,071" (1,80mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
Solid
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 13
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 18AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP SOLID 18AWG RED 100'
På lager: 0
HOOK-UP SOLID 18AWG GRN 100'
På lager: 20
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 18AWG BLACK
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 5'
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 10'
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 25'
På lager: 5
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 50'