3122-20-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN322R-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
3122-20-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 7/0,0126" Rød 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Serie
Længde
50,00' (15,24m)
Emballage
Spole
Spænding
300V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-50°C – 200°C
Kabeltype
Kappefarve
Trådtykkelse
Klassificeringer
UL Style 3122
Ledertråd
7/0,0126"
Funktioner
Oliebestandig
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 6
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 50'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 50'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 50'
På lager: 10
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 50'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 50'
På lager: 10
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG RED
På lager: 2000
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'