3122-20-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN322R-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3122-20-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 7/0,0126" Rød 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Serie
Længde
100,0' (30,5m)
Spænding
300V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-50°C – 200°C
Kabeltype
Kappefarve
Trådtykkelse
Klassificeringer
UL Style 3122
Ledertråd
7/0,0126"
Funktioner
Oliebestandig
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 7
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 100'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 100'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 20AWG YEL 100'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 100'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 100'
På lager: 8
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG RED
På lager: 2000
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'