1332-24-1-0500-002-1-TS det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
CNC Tech
På lager: 582
Datablad
MFR Recommended
CNC Tech
På lager: 8
Datablad
24 AWG Hook-up Tråd 19/0,0050" Hvid 300V 500,0' (152,4m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1332-24-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN112W-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-24-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 500'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kappe (isolerings )materiale
Mfr
Kappe (isolerings) diameter
0,049" (1,24mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Forældet
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
19/0,0050"
Klassificeringer
UL Style 1332
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (2)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Forældet
Dette produkt produceres ikke længere. Se Erstatningsvarer.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 500'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 24AWG RED
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 500'
HOOK-UP STRND 24AWG BRN
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'