1332-24-1-0500-002-1-TS det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
CNC Tech
På lager: 582
Datablad
MFR Recommended
CNC Tech
På lager: 8
Datablad
Billede for 1332-24-1-0500-002-1-TS er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1332-24-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1332-24-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-24-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG WHT FOOT
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 19/0,0050" Hvid 300V Angiv antal fod i ordreantal
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,049" (1,24mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Serie
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Varestatus
Forældet
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
19/0,0050"
Klassificeringer
UL Style 1332
Ledermateriale
Spolestørrelse
500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (2)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Forældet
Dette produkt produceres ikke længere. Se Erstatningsvarer.
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'