1332-22-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
CN111G-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-22-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 19/0,0063" Grøn 300V 50,00' (15,24m)
Kappe (isolerings) diameter
0,057" (1,45mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Længde
50,00' (15,24m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
19/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 1332
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
På lager: 10
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'
På lager: 0
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG GREEN
På lager: 4000
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 100'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'