1332-22-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
CN111G-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-22-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 19/0,0063" Grøn 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings )materiale
Mfr
Kappe (isolerings) diameter
0,057" (1,45mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
19/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 1332
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Kan ikke annulleres eller returneres
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG GREEN
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 50'