10982-20-1-2000-007-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2682-5-ND
Producenter
Producentens varenummer
10982-20-1-2000-007-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V GRN 5'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd Solid Grøn 300V 5,00' (1,52m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,071" (1,80mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
5,00' (1,52m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 80°C
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V WHT 5'
På lager: 0
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 5'
På lager: 26
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V RED 5'
På lager: 3
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 20AWG GREEN
På lager: 0
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V GRN 10'
På lager: 3
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V GRN 50'
På lager: 9
HOOK-UP SOLID 20AWG GRN 100'
På lager: 27
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V GRN 25'