10982-20-1-2000-001-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2665-5-ND
Producenter
Producentens varenummer
10982-20-1-2000-001-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 5'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd Solid Sort 300V 5,00' (1,52m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,071" (1,80mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
5,00' (1,52m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 80°C
Flere ressourcer
På lager: 26
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V GRN 5'
På lager: 0
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V WHT 5'
På lager: 0
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V RED 5'
På lager: 3
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 20AWG BLACK
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 10'
På lager: 33
HOOK-UP SOLID 20AWG BLK 100'
På lager: 17
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 25'
På lager: 1
HOOK-UP SOLID 20AWG 300V BLK 50'