1007-18-1-2000-004-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1007-18-1-2000-004-1-TS-ND
1175-1007-18-1-2000-004-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1007-18-1-2000-004-1-TS
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd 34/0,0071" Rød 300V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
80°C