1007-22-1-2000-002-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1007-22-1-2000-002-1-TS-ND
1175-1007-22-1-2000-002-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1007-22-1-2000-002-1-TS
Beskrivelse
WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Hvid 300V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
2000,0' (609,6m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
80°C