10064-32-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN567R-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-32-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 AWG Hook-up Tråd 7/0,0031" Rød 30V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,015" (0,38mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,0027" (0,069mm)
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Ledertråd
7/0,0031"
Flere ressourcer
På lager: 9
Kontroller for yderligere indgående lager
Vare med merværdi
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 100'
På lager: 10
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 100'
På lager: 12
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLU 100'
På lager: 10
HOOK-UP STRND 32AWG 30V GRN 100'
På lager: 0
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 500'
På lager: 13
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 50'
På lager: 11
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 25'