10064-32-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN567R-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-32-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 500'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 AWG Hook-up Tråd 7/0,0031" Rød 30V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,015" (0,38mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,0027" (0,069mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
7/0,0031"
Klassificeringer
UL Style 10064
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 13
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 500'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 500'
På lager: 24
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLUE
På lager: 11910
HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 500'
På lager: 10
HOOK-UP STRND 32AWG 30V GREEN
På lager: 5962
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 100'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 50'
På lager: 11
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 25'