10064-28-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-10064-28-1-0500-005-1-TS-ND
1175-10064-28-1-0500-005-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-28-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 28AWG 30V BLU FEET
Detaljeret beskrivelse
28 AWG Hook-up Tråd 7/0,0047" Blå 30V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,023" (0,58mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,004" (0,09mm)
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Ledertråd
7/0,0047"
Flere ressourcer
På lager: 1.235 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Spole
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 28AWG 30V BLK FEET
På lager: 218
HOOK-UP STRND 28AWG 30V WHT FEET
På lager: 6467
HOOK-UP STRND 28AWG 30V RED FEET
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 28AWG 30V YEL FEET