10064-28-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-10064-28-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-28-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 28AWG 30V RED FEET
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
28 AWG Hook-up Tråd 7/0,0047" Rød 30V Angiv antal fod i ordreantal
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,023" (0,58mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,004" (0,09mm)
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Ledertråd
7/0,0047"
Ledermateriale
Spolestørrelse
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 28AWG 30V BLK FEET
På lager: 418
HOOK-UP STRND 28AWG 30V WHT FEET
På lager: 6467
HOOK-UP STRND 28AWG 30V BLU FEET
På lager: 1235
HOOK-UP STRND 28AWG 30V YEL FEET
WIRE
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 28AWG 30V RED