HC-49/U-S4000000ABJB
DigiKeys varenummer
300-6003-ND
Producenter
Producentens varenummer
HC-49/U-S4000000ABJB
Beskrivelse
CRYSTAL 4.0000MHZ 18PF TH
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 150 Ohms HC-49/US
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
4 MHz
Størrelse/dimension
0,453" L x 0,183" B (11,50mm x 4,65mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm