ECS-40-18-4X
DigiKeys varenummer
50-ECS-40-18-4X-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECS-40-18-4X
Beskrivelse
CRYSTAL 4.0000MHZ 18PF TH
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 150 Ohms HC-49/US
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Monteringstype
Hulmontering
Frekvens
4 MHz
Størrelse/dimension
0,447" L x 0,183" B (11,35mm x 4,65mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm