AHU1NBSR24
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
AHU1NBSR24
DigiKeys varenummer
2449-AHU1NBSR24-ND
Producenter
Producentens varenummer
AHU1NBSR24
Beskrivelse
SWITCH PB SPDT 3A 125V
Detaljeret beskrivelse
Trykknapkontakter SPDT Anti-hærværk, oplyst Panelmontering, Front
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AHU1NBSR24 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Oplysningstype, farve
LED, Rød
Oplysningsspænding (nominel)
24VDC
Termineringsudformning
Loddemetal, Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Paneludstansning-dimensioner
Cirkulær - 19,00mm diam.
Switch-funktion
On-Mom
Driftstemperatur
-20°C – 65°C
Strømklassificering (AMPS)
3A (AC)
Mekanisk levetid
1000000 cyklusser
Spændingsklassifikation - AC
125 V