SBB1605-1
DigiKeys varenummer
SBB1605-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
SBB1605-1
Beskrivelse
BREADBOARD GENERAL PURPOSE NPTH
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Eksperimentalplade, Universal NPTH (Non-Plated Through Hole) 3 rækker med huller (én side) 0,100" (2,54mm)
Kategori
Afstand
0,100" (2,54mm)
Producenter
Chip Quik Inc.
Kredsløbsmønster
3 rækker med huller (én side)
Serie
Huldiameter
0,039" (1,00mm)
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
2,60" L x 2,40" B (66,0mm x 61,0mm)
Varestatus
Aktiv
Korttykkelse
0,063" (1,60mm)