SBB1005-1
DigiKeys varenummer
SBB1005-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
SBB1005-1
Beskrivelse
BREADBOARD GENERAL PURPOSE NPTH
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Eksperimentalplade, Universal NPTH (Non-Plated Through Hole) 3 rækker med huller (én side) 0,100" (2,54mm)
Kategori
Belægning
NPTH (Non-Plated Through Hole)
Producenter
Chip Quik Inc.
Afstand
0,100" (2,54mm)
Serie
Kredsløbsmønster
3 rækker med huller (én side)
Emballage
Bulk
Huldiameter
0,039" (1,00mm)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
2,60" L x 1,40" B (66,0mm x 35,6mm)