HDR200MET40F-G-V-TH
DigiKeys varenummer
315-HDR200MET40F-G-V-TH-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDR200MET40F-G-V-TH
Beskrivelse
2.00 MM 40 PIN VERTICAL FEMALE H
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Positioner Headerstik Stikforbindelse 0,079" (2,00mm) Hulmontering Guld
Kategori
Terminering
Mfr
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
39,4µin (1,00µm)
Varestatus
Aktiv
Isoleringsfarve
Sort
Stikforbindelse type
Isoleringshøjde
0,169" (4,30mm)
Kontakttype
Hunfatning
Kontaktlængde - Stift
0,110" (2,79mm)
Type
Kort til kort
Driftstemperatur
-40°C – 130°C