FPC050P020
DigiKeys varenummer
FPC050P020-ND
Producenter
Producentens varenummer
FPC050P020
Beskrivelse
FPC/FFC SMT CONN .5MM PITCH 20PI
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SMD til DIP FPC-stikforbindelse 20 0,020" (0,50mm) FR4-epoxyglas
Kategori
Antal positioner
20
Producenter
Chip Quik Inc.
Afstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Korttykkelse
0,062" (1,57mm) 1/16"
Emballage
Bulk
Materiale
FR4-epoxyglas
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,900" x 1,050" (22,86mm x 26,67mm)