FPC050P020-S
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FPC050P020-S
Prototyping with Solder Stencils - Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
FPC050P020-S
DigiKeys varenummer
FPC050P020-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
FPC050P020-S
Beskrivelse
FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kategori
Afstand
0,020" (0,50mm)
Producenter
Chip Quik Inc.
Udvendige mål
1,300" L x 0,900" B (33,02mm x 22,86mm)
Serie
Termisk centerpude
0,701" L x 0,157" B (17,80mm x 4,00mm)
Emballage
Bulk
Materiale
Rustfrit stål
Varestatus
Aktiv
Tykkelse
0,0040" (0,102mm)