APXG200ARA391MHA0G er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 400
Datablad
390 µF 20 V Aluminium – Polymerkondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 20mOhm 15000 timer @ 105°C