1SMC22CA TR13 PBFREE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
35,5V Klemme 42,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
1SMC22CA TR13 PBFREE
DigiKeys varenummer
1514-1SMC22CATR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1SMC22CA TR13 PBFREE
Beskrivelse
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMC
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
42,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
22V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
24,4V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
35,5V