TV15C220J-G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 6.039
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 3.000
Datablad
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
STMicroelectronics
På lager: 453
YAGEO
YAGEO
35,5V Klemme 42,25A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TV15C220J-G
DigiKeys varenummer
TV15C220J-G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TV15C220J-G
Beskrivelse
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TV15C220J-G Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
42,25A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
22V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
24,4V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
35,5V