GMC04CG100B50NT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | GMC04CG100B50NT |
Beskrivelse | CAP0402 COG 10PF .1PF 50V |
Producentens standard leveringstid | 8 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance ±0,1pF | Tykkelse (maks.) 0,022" (0,55mm) |