LD025A100BAB2A
DigiKeys varenummer
478-LD025A100BAB2ATR-ND - Tape & Reel (TR)
478-LD025A100BAB2ACT-ND - Afskåret tape (CT)
478-LD025A100BAB2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LD025A100BAB2A
Beskrivelse
CAP CER SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LD025A100BAB2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,56mm)