M48118B011000G
M48118B011000G
M48118B011000G
DigiKeys varenummer
59-M48118B011000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
M48118B011000G
Beskrivelse
MAX CLIP HEATSINK
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade TO-126, TO-220, TO-247 Aluminium Kortniveau, Lodret
Kategori
Form
Rektangulær, Vinklede lameller
Mfr
Længde
1,180" (29,97mm)
Serie
Bredde
0,866" (22,00mm)
Emballage
Bulk
Finhøjden
1,516" (38,50mm)