592502B03400G
592502B03400G
592502B03400G
DigiKeys varenummer
HS372-ND
Producenter
Producentens varenummer
592502B03400G
Beskrivelse
HEATSINK TO-220 VERT MNT W/TABS
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade TO-220 Aluminium 1,0W @ 30°C Kortniveau, Lodret
Kategori
Bredde
0,874" (22,20mm)
Mfr
Finhøjden
0,250" (6,35mm)
Emballage
Bulk
Effektspredning @ temperaturstigning
1,0W @ 30°C
Varestatus
Aktiv
Termisk modstand @ tvunget luftgennemstrømning
10,00°C/W @ 200 LFM
Type
Kortniveau, Lodret
Termisk modstand @ naturlig
22,00°C/W
Pakke kølet
Materiale
Fastgøringsmetode
Fastboltning og PC-pin
Materialefinish
Sort anodiseret
Form
Rektangulær, Finner
Grundlæggende varenummer
Længde
1,250" (31,75mm)