507002B00000G
507002B00000G
507002B00000G
DigiKeys varenummer
HS112-ND
Producenter
Producentens varenummer
507002B00000G
Beskrivelse
HEATSINK TO-220 BLK
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade TO-220 Aluminium 2,0W @ 40°C Kortniveau
Kategori
Længde
0,700" (17,78mm)
Mfr
Bredde
1,750" (44,45mm)
Serie
Finhøjden
0,375" (9,52mm)
Emballage
Pose
Effektspredning @ temperaturstigning
2,0W @ 40°C
Varestatus
Aktiv
Termisk modstand @ tvunget luftgennemstrømning
5,00°C/W @ 500 LFM
Type
Kortniveau
Termisk modstand @ naturlig
15,60°C/W