TISP4350T3BJR-S
DigiKeys varenummer
TISP4350T3BJR-STR-ND - Tape & Reel (TR)
TISP4350T3BJR-SCT-ND - Afskåret tape (CT)
TISP4350T3BJR-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TISP4350T3BJR-S
Beskrivelse
THYRISTOR 275V 250A DO-214AA
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
275V Off-tilstand 250 A Ipp TVS-thyristor DO-214AA, SMB
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TISP4350T3BJR-S Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
80 A
Producenter
Bourns Inc.
Strøm - Hold (Ih)
150 mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Antal elementer
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans
52pF
Spænding - Brydning
350V
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Off- tilstand
275V
Pakke/hus
DO-214AA, SMB
Spænding - On- tilstand
3 V
Leverandørs enhedspakning
DO-214AA (SMB)
Strøm - Peak impuls (8/20µs)
250 A