P3100SCMCLRP
DigiKeys varenummer
P3100SCMCLRPTR-ND - Tape & Reel (TR)
P3100SCMCLRPCT-ND - Afskåret tape (CT)
P3100SCMCLRPDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
P3100SCMCLRP
Beskrivelse
THYRISTOR 275V 400A DO-214AA
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
275V Off-tilstand 400 A Ipp TVS-thyristor DO-214AA, SMB
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
100 A
Producenter
Littelfuse Inc.
Strøm - Hold (Ih)
150 mA
Serie
Antal elementer
1
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans
45pF
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Brydning
350V
Pakke/hus
DO-214AA, SMB
Spænding - Off- tilstand
275V
Leverandørs enhedspakning
DO-214AA
Spænding - On- tilstand
5 V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (8/20µs)
400 A