SRR7032-3R3M
DigiKeys varenummer
SRR7032-3R3MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRR7032-3R3MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRR7032-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRR7032-3R3M
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 2.4A 27 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 2.4 A 27mOhm (maks.) Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
SRR7032-3R3M Modeller
DC-modstand (DCR)
27mOhm (maks.)
Serie
Q @ frek.
16 @ 7,96MHz
Frekvens - Selvresonans
55MHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,276" B (7,00mm x 7,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,134" (3,40mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,2A