DRA73-3R3-R
DigiKeys varenummer
283-3614-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-3614-1-ND - Afskåret tape (CT)
283-3614-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DRA73-3R3-R
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 3.59A 22 MOHM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 3.59 A 22mOhm Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
DRA73-3R3-R Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
22mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 165°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,140" (3,55mm)
Strøm - Mætning (Isat)
4,35A