SRP1770TA-100M
DigiKeys varenummer
SRP1770TA-100MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP1770TA-100MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRP1770TA-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRP1770TA-100M
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 16.5A 13 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 16.5 A 13mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRP1770TA-100M Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
13mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
20 @ 100kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
8MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,665" L x 0,665" B (16,90mm x 16,90mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
24A