SRF3225TAC-101Y | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SRF3225TAC-101Y |
Beskrivelse | CMC 100UH 150MA 2LN 5.1KOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 25 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 5.1 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 1,5Ohm |
Datablad | Datablad |
Kategori | DC-modstand (DCR) (maks.) 1,5Ohm |
Producenter Bourns Inc. | Spændingsklassifikation - DC 80V |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Antal linjer 2 | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Impedans @ frekvens 5.1 kOhms @ 10 MHz | Højde (maks.) 0,098" (2,50mm) |
Induktans @ frekvens 100 µH @ 100 kHz | Pakke/hus Vandret, 4 PC Pad |
Strømklassificering (maks.) 150mA | Grundlæggende varenummer |