SRF3225TAC-110Y
DigiKeys varenummer
118-SRF3225TAC-110YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRF3225TAC-110YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRF3225TAC-110YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRF3225TAC-110Y
Beskrivelse
CMC 11UH 300MA 2LN 550OHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 550 Ohms @ 10 MHz 300mA DCR 400mOhm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
400mOhm
Spændingsklassifikation - DC
80V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedans @ frekvens
550 Ohms @ 10 MHz
Højde (maks.)
0,098" (2,50mm)
Induktans @ frekvens
11 µH @ 100 kHz
Strømklassificering (maks.)
300mA