MOV-10D561KTR
DigiKeys varenummer
118-MOV-10D561KTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MOV-10D561KTRCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MOV-10D561KTR
Beskrivelse
VARISTOR 560V 2.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
560 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
EDA/CAD-modeller
MOV-10D561KTR Modeller
Energi
70J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Kapacitans @ frekvens
180 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
350 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
460 V
Varistor-spænding (min.)
504 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
560 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
616 V